• cover
  ( 0 نظر )
  8 دانشجو

  تاحال شده برای فروش یک محصول یا خدمات مجبور شوید بصورت تلفنی یا چت ( تلگرام یا واتس اپ ) با مشتری در تماس باشید؟ این نوع گفتگو به دلیل اینکه شما حضورا در حال فروش نیستید یک سری چالش ها و مزایا دارد.
  در این دوره که تا حدی تکمیل کننده دوره جلسه فروش به روش قاتل حرفه ای ست٫ سعی کردم بهترین نکات و رموز مورد نیاز برای فروش تلفنی و مشابه را شرح بدهم و به شما کمک کنم تا قدم به قدم با فرایند فروش تلفنی ( غیر حضوری ) آشنا شوید.
  نکات فوق تکمیل کننده آموخته های شما خواهد بود و پیشنهاد می کنم چه فروشنده هستید چه می خواهید تجارت را بیاموزید در این دوره شرکت کنید.

  ۱۲,۴۰۰ تومان در 4 ماه
 • مشتری
  4.3( 3 نظر )
  254 دانشجو

  تجارت مانند خیابان دو طرفه است. مشتریانی که در گذشته به آنها کمک کرده اید، خوشحال می شوند محبت شما را جبران کنند. اغلب

  رایگان
 • سشیشیشیشسیش
  ( 0 نظر )
  14 دانشجو

  دوره فوق با نام جلسه فروش به روش یک قاتل حرفه ای محصول تجربه و آزمون خطاهاییست که من طی بیش از ۱۵ سال فروش در زمینه های مختلف از جمله: طراحی سایت٫ نرم افزار ٫ تبلیغات ٫ محصولات اپل٫ اپ موبایل ٫ خودرو ٫ ملک و … بدست آورده ام. تنوع محصولات و خدماتی که من برروی فروش آنها فعالیت داشته ام این نکته را معین می نماید که فروش یک فرمول و استراتژیست و می توان آن را فرا گرفت.

  ۱۲,۴۰۰ تومان در 4 ماه
 • مدیریت استرس
  3( 1 نظر )
  7 دانشجو

  دوستان خوب و بزرگوارم باید بدانیم دورانی که در آن زندگی می کنیم از پر استرس ترین دورانهای تاریخ حیات انسان است و آشنایی تمام انسانها با واژه استرس و راه های مدیریت آن امری صد درصد ضروری و واجب است لذا همانگونه که در این دوره خواهیم گفت بهشت یا جهنم انتخاب با شماست.

  ۲۴,۴۰۰ تومان در 4 ماه
 • بیم‌سنجی
  4( 3 نظر )
  137 دانشجو

  در بیست سال گذشته همواره شغل بیم‌سنجی یا Actuarial Profession یکی از ۱۰ شغل برتر در کشور آمریکا بوده است و در سال ۲۰۱۳ و ۲۰۱۵ به عنوان برترین شغل آمریکا معرفی گردید. این تخصص کاربردهای مختلفی در اقتصاد، تجارت و امور مالی دارد و هم‌اکنون در ایران در صنعت بانکداری و بیمه استفاده می‌شود و مسلماً در آینده‌ی نه چندان دور شاهد کاربردهای آن در صنایع دیگر نیز خواهیم بود. در این دوره‌ی آموزشی آقای دکتر شهلایی به معرفی مختصر رشته بیم‌سنجی، کاربردها و جایگاه این رشته می‌پردازند. شغل بیم‌سنجی می‌تواند به عنوان یک مسیر شغلی مناسب برای شما یا فرزندان شما مطرح باشد و از این رو آشنایی با آن خالی از لطف نخواهد بود.

  رایگان