امروز:۱۳۹۶/۰۳/۰۵
یادآپ
×
×

مبانی طراحی وب

به صورت مشخص، هدف این دوره ارائه مطالبی درباره جنبه های کمی پیشرفته تر طراحی وب مطرح شود. از این رو، پس از گذراندن این دوره، اطلاعات جدید و جالبی در زمینه ارتقا سطح اثربخش طراحی وب خواهید آموخت. به جرات می توان گفت، چنین مطالبی پیش از این به ندرت در یک مجموعه گرد آمده اند، از این رو، دنبال کردن مباحث آن را به تمامی علاقه مندان به طراحی وب، فارغ از سطح توانایی آنها، توصیه می نماییم.

4ثبت نام دانشجو
  • Avatar of najmeh
  • Avatar of alilila

ویدیو معرفی دوره را مشاهده بفرمایید.

 

اگرچه مباحث مربوط به اصول طراحی وب سایت، از گستردگی بسیار زیادی برخوردار هستند و پرداختن به تمامی آنها در یک مجموعه و دوره آموزشی، به سختی امکان پذیر است، در این دوره تلاش کرده­ ایم تا برخی از مباحثی را که کمتر مورد توجه قرار گرفته اند و در عین حال از اهمیت بالایی برخوردار هستند را بررسی نماییم. در واقع، برای بسیاری از موضوعات، با جستجویی ساده می توان مقالات و آموزشهای بسیاری را یافت ولی در برخی از موارد چنین نیست و اطلاعات کمی در دسترس است. در این دوره، موضوعاتی همچون نظریه رنگ ها در طراحی وب، ایجاد نقاط تمرکز، سیستم های راهنمایی کاربران و فرم ها مورد بررسی قرار گرفته اند و نکاتی جالب توجه در مورد آنها، اشاره شده است.

 

آموزش غیرحضوری

 

 

 

برای شرکت در دوره مقدماتی رایگان نظریه رنگ ها در طراحی وب  اینجا را کلیک کنید.

 

رزومه مدرس:

۱٫ کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار

۲٫ نویسنده، پژوهشگر

۳٫ کارشناس طراح وب

این دوره چگونه برگزار خواهد شد؟

این دوره از ۱۰جلسه تشکیل شده است که در طی این جلسات شما بدون محدودیت مکان و زمان فقط با دسترسی به اینترنت در دوره شرکت خواهید کرد.

اگر برایمان سوالی پیش آمد از چه کسی می‌توانیم کمک بگیریم؟

در دوره قسمتی را برای شما در نظر گرفته‌ایم که می‌‌توانید سوالاتتان را به صورت کتبی بپرسید. مدرس دوره از طریق مکاتبه‌ای به سوالات شما پاسخگو خواهند بود. ما در طی این دوره همراه شما خواهیم بود.

 

برنامه درسی دوره

انواع رنگ ها
ایجاد شما
نقاط تمرکز
پیاده سازی
راهنمای کاربران
سیستم ناوبری
نقشه سایت
help systems
فرم ها

دیدگاه های دوره

  1. خوب بود
    دوره کاربردی بود

بالا
در حال بارگذاری