×
×

دوره های آنلاین چیست؟

دوره‌های آنلاین به دوره‌هایی گفته می‌شود که دانش‌پذیران می‌توانند از طریق اینترنت در آن‌ها شرکت کنند. شما تنها به کامپیوتر و اینترنت با سرعت نسبتاً خوب نیاز دارید تا بتوانید از فایل‌های صوتی، تصویری و متنی دوره‌ها بهره‌ی کامل را ببرید.

در دوره های آنلاین شما محدودیت مکانی و زمانی ندارید. هر زمان که در منزل آرامش لازم را برای یادگیری داشتید می‌توانید دوره‌ها را به‌ صورت آنلاین ببینید. در نتیجه هزینه های‌ رفت و آمد را کم کرده‌اید و وقتتان را در ترافیک هدر نداده‌اید.

برای مشاهده نمونه‌ای از این دوره ها ویدیو زیر را مشاهد کنید.

چه کسانی می‌توانند به جمع مدرسان ما بپیوندند؟

اگر تخصصی دارید و می‌خواهید تخصصتان را به دیگران عرضه کنید به مدرسین یادآپ بپیوندید. تنها ویژگی لازم داشتن تخصص در حوزه‌ی مدنظرتان است. نه محدودیت جغرافیایی، نه محدودیت زمانی و نه محدودیت سنی.
امروزه در دنیا یکی از جذاب‌ترین حوزه‌ها تولید و فروش اطلاعات است. با ورود به این حوزه علاوه بر توامندسازی دیگران می‌توانید یک جریان درآمدی پایدار برای خود خلق کنید. با همکاری یادآپ تا زمانی که دوره شما در سایت یادآپ مشتری داشته باشد شما نیز از منافع آن بهره‌مند می‌شوید

برای تولید دوره آموزشی،شما مدرسان عزیز چه کارهایی باید انجام دهید؟

کار شما در این فرآیند تولید محتوای آموزشی دوره خود و آماده سازی پاورپوینت های این دوره می باشد. بعد از انجام هماهنگی لازم ضبط دوره آموزشی در استودیو یادآپ انجام می‌گیرد و دوره شما بر روی سایت یادآپ قرار می‌گیرد.

در صورت تمایل رزومه خودتان را به همراه عناوین دوره‌های آموزشی به آدرس info@yadup.ir  ایمیل کنید یا با شماره ۰۲۱۸۸۸۱۴۷۲۸ تماس حاصل فرمایید.

بالا
در حال بارگذاری